Новини

  Допоможи птахам взимку

  Під таким гаслом в школі проходять зимові акції та операції з підгодівлі тварин взимку. Так учнями 4 та 6 класу було виготовлено та розвішано 5 годівничок на території школи, 17 січня учні 5-8 класів та учителі здійснили похід до місця зимівлі лебедів та диких качок на р.Південний Буг. Юні природолюби заздалегідь потурбувались та заготовили корми: крупи, насіння пшениці, кукурудзи, хлібину. 

 

 

  Операція "Годівничка"

 

 Робота з батьками

10 січня о 10.00 в приміщенні школи відбулися загальношкільні батьківські збори "Взаємодія школи і сім*ї у вихованні особистості" . На зборах були розглянуті питання успішності учнів та підготовка до ДПА, а також йшлося про відповідальність батьків за виховання свідомої дисципліни та співпрацю батьків і школи у вихованні дітей. 

 

Екскурсія в м.Вінницю

 10 січня під час канікул відбулася екскурсія учнів школи на кондитерську фабрику Рошен м.Вінниці та в Музей науки, що по вул.Соборній. Школярі мали змогу познайомитись з процесом виробництва шоколаду та отримали солодкі подарунки. В Музеї науки стали учасниками різноманітних дослідів та експериментів з фізики, оглянули муляжі та скелети з біології. Вражень вистачить на цілий рік. Екскурсія дітям дуже сподобалась.

 

В музеї науки...

Новорічне свято 5-9 класи "Новий рік крокує по планеті"

  27-28 грудня відбулися новорічні ранки в початковій та основній школі, на які були запрошені сільський голова Михайлова Н.В. та депутат районної ради Малюта С.В. Учні приймали участь в веселих конкурсах, кожен, клас представляв якусь країну, зокрема: Італію, Японію, Англію, Німеччину, Україну, їхні традиції святкування Нового року. По закінченню свята за сприяння сільського голови та депутата Малюти С.В. діти отримали солодкі подарунки. 

 

 

 

 

 

  Новорічне свято в початковій школі

  "Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік..."

 

"  

 

Їде, їде Миколай 

 19 грудня в школі була проведена святкова гра-квест на честь Дня Святого Миколая, чарівним завершенням якого стало запалювання ялинки та "зоряного неба" У грі прийняли участь учні 1-9 класів. Їхні команди отримали новорічні назви "Щедрик", "Ялинка", "Сніговик", та ін.

 

Як на Андрія...калиту кусали

13 грудня учні 2 класу разом зі своїм класним керівником Морозовою І.С. провели веселі Андріївські вечорниці, на яких були присутні батьки учнів

 

 

  Тиждень права

В період з 10 по 14 грудня згідно плану роботи школи відбувся тиждень правових знань. По класах пройшли години спілкувaння на відповідну тематику, відбулася загальношкільна лінійка "Твої права та обовязки". Учні ознайомилися з тематичною виставкою в шкільній бібліотеці та взяли участь в конкурсі малюнка.

 


 

КТС  "Фестиваль хліба"

30 листопада  залишило у пам'яті учнів неабиякі спогади. Адже у цей день кожен класний колектив представляв свої результати пошукової роботи під час дійства "Величальна хлібові", яке традиційно проводиться уже кілька років поспіль.

На свято завітала депутат районної ради Малюта С.В., батьки учнів, які стали не лише глядачами, а й активними учасниками.

 

 

         "Людської пам'яті мости"

 Під таким гаслом пройшла інформаційна година 23листопада, яка приурочена вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 рр. Учні, вчителі, громадськість села відвідали пам"ятний знак  жертвам Голодомору у центрі села. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку  "Три колоски, закуті дротом"

            Зустріч з працівниками поліції 

16 листопада капралом поліції  Тиврівського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Садовнік Н.М. проведено бесіду профілактичного  характеру з учнями 1-9 класів  щодо дотримання правил дорожнього руху школярами.

           КТС "Дерево толерантності"

16 листопада в день толерантності у навчальному закладі пройшла колективна творча справа "Дерево толерантності". Підготовчий етап передбачав пошук інформації про риси толерантної людини. У процесі роботи школярі виготовляли паперові листочки, на яких містились написи з означенням. В кінці робочого дня було сформовано  "Дерево толерантності", яке зарясніло кольоровими листочками: повага, альтруїзм, ввічливість, доброта, розуміння, терпимість, сприйняття...

   Флеш- моб "Мова  моя солов'їна"

14 листопада  учні та педагогічний колектив долучились до загальношкільного флеш-мобу "Моя мова солов'їна" . Протягом перерв лунали вірші українських письменників про українську мову.  

 

 

Конкурс каліграфічного письма

     12- 13  листопада учні 1-9класів прийняли участь у конкурсі каліграфічного письма. Переможцями стали:І місце Лінинська Софія( 6 клас), ІІ місце- Арнаут Анастасія ( 6 клас), Дуброва Вікторія(2 клас), ІІІ місце- Христич Максим(4 клас), Козак Ольга (6 клас). Учням пропонувалось списати каліграфічно уривок вірша Т.Шевченка та  створити малюнок з вензелем.

 

 

Операція "Чистодвір"

  День української писемності і мови

  9 листопада учні 5-9 класів та педагогічний колектив залюбки долучилися до написання радіодиктанту національної єдності "Крила України" 

  Девіз заходу:  "#Пишемо разом"

 

 

   

 

Екологічні акції "Джерело" та "Посади дерево" 

Протягом вересня та жовтня в нашій школі проводилися екологічні акції по облаштуванню території школи та селища. Активну участь в заходах взяли учні 6 та 7 класів та члени гуртка "Паросток".

ОПЕРАЦІЯ "ДЖЕРЕЛО"

  

"ПОСАДИ ДЕРЕВО"

 

      Акція "Пригости солдата"

Добрих справ ніколи не буває багато. Учні та учителі нашої школи завжди активно долучаються до таких акцій та ще й запрошують до участі своїх батьків та односельчан

     Екскурсії

  Теплий вересень і велике бажання пізнати природу та рідний край - це те що спонукає до подорожей. Протягом місяця відбулося багато екскурсій в початковій та старшій школі в природу, на підприємства, до краєзнавчого музею смт.Тиврова

 

 

   

    Фестиваль ранкової зарядки

 

День Миру

Вже традиційно 21 вересня в школі проводиться акція "Голуб миру". Цьогоріч відбулася зустріч з учасником АТО випускником школи Тоцьким В.М.

   

                   Тиждень безпеки дорожнього руху

 В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху працівниками Тиврівського ВП  Жмеринського  ВП ГУНП проведено бесіду з учнями початкових класів щодо дотримання првил дорожнього руху.  Учні мали можливість отримати запитання стосовно роботи поліцейських.

    

     

      Проведено змагання серед учнів на знання правил дорожнього руху

Свято Першого дзвоника 

03 вересня 2018 року в школі відбулося свято Першого дзвоника. Школа радо відкрила двері 5 першокласникам. Учнів привітали директор школи Єфімчук Л.І. та голова сільської ради Михайлова Н.В. Учні були раді зустрічі зі своєю вчителькою Корнієнко Т.Г., а особливо гарним подарункам. 

   Продовженням свята стали перші уроки "Доброта наших українських сердець", "Розкажемо Європі про себе"