Новини

             

         "Людської пам'яті мости"

 Під таким гаслом пройшла інформаційна година 23листопада, яка приурочена вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 рр. Учні, вчителі, громадськість села відвідали пам"ятний знак  жертвам Голодомору у центрі села. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку  "Три колоски, закуті дротом"

            Зустріч з працівниками поліції 

16 листопада капралом поліції  Тиврівського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Садовнік Н.М. проведено бесіду профілактичного  характеру з учнями 1-9 класів  щодо дотримання правил дорожнього руху школярами.

           КТС "Дерево толерантності"

16 листопада в день толерантності у навчальному закладі пройшла колективна творча справа "Дерево толерантності". Підготовчий етап передбачав пошук інформації про риси толерантної людини. У процесі роботи школярі виготовляли паперові листочки, на яких містились написи з означенням. В кінці робочого дня було сформовано  "Дерево толерантності", яке зарясніло кольоровими листочками: повага, альтруїзм, ввічливість, доброта, розуміння, терпимість, сприйняття...

   Флеш- моб "Мова  моя солов'їна"

14 листопада  учні та педагогічний колектив долучились до загальношкільного флеш-мобу "Моя мова солов'їна" . Протягом перерв лунали вірші українських письменників про українську мову.  

 

 

Конкурс каліграфічного письма

     12- 13  листопада учні 1-9класів прийняли участь у конкурсі каліграфічного письма. Переможцями стали:І місце Лінинська Софія( 6 клас), ІІ місце- Арнаут Анастасія ( 6 клас), Дуброва Вікторія(2 клас), ІІІ місце- Христич Максим(4 клас), Козак Ольга (6 клас). Учням пропонувалось списати каліграфічно уривок вірша Т.Шевченка та  створити малюнок з вензелем.

 

 

Операція "Чистодвір"

  День української писемності і мови

  9 листопада учні 5-9 класів та педагогічний колектив залюбки долучилися до написання радіодиктанту національної єдності "Крила України" 

  Девіз заходу:  "#Пишемо разом"

 

 

   

 

Екологічні акції "Джерело" та "Посади дерево" 

Протягом вересня та жовтня в нашій школі проводилися екологічні акції по облаштуванню території школи та селища. Активну участь в заходах взяли учні 6 та 7 класів та члени гуртка "Паросток".

ОПЕРАЦІЯ "ДЖЕРЕЛО"

  

"ПОСАДИ ДЕРЕВО"

 

      Акція "Пригости солдата"

Добрих справ ніколи не буває багато. Учні та учителі нашої школи завжди активно долучаються до таких акцій та ще й запрошують до участі своїх батьків та односельчан

     Екскурсії

  Теплий вересень і велике бажання пізнати природу та рідний край - це те що спонукає до подорожей. Протягом місяця відбулося багато екскурсій в початковій та старшій школі в природу, на підприємства, до краєзнавчого музею смт.Тиврова

 

 

    День Миру

Вже традиційно 21 вересня в школі проводиться акція "Голуб миру". Цьогоріч відбулася зустріч з учасником АТО випускником школи Тоцьким В.М.

    Свято Першого дзвоника 

03 вересня 2018 року в школі відбулося свято Першого дзвоника. Школа радо відкрила двері 5 першокласникам. Учнів привітали директор школи Єфімчук Л.І. та голова сільської ради Михайлова Н.В. Учні були раді зустрічі зі своєю вчителькою Корнієнко Т.Г., а особливо гарним подарункам. 

   Продовженням свята стали перші уроки "Доброта наших українських сердець", "Розкажемо Європі про себе"