Новини

   Ми- спритні,справні та швидкі

У освітньому закладі розпочався Тиждень фізичної культури та спорту

 

  Партнерство-ключ  до добробуту

Під таким гаслом 11 вересня 2019 року пройшли загальношкільні батьківські збори "Виховання відповідальності та самодисципліни учнів". Також  розглянуто низку питань  щодо створення безпечного освітнього середовища, забезпечення учнів гарячим харчуванням, відповідальності батьків за  виховання дітей.

   Пізнавальна зустріч з працівниками  поліції 

11 вересня 2019 р. відбулась зустріч  учнів освітнього  закладу з працівниками відділку поліції. Капрал поліції Тиврівського ВП Жмеринського  ВП ГУНП у Вінницькій області  Солодовнік Н.М провела бесіду "Діти і автомобільний транспорт". Учні мали змогу отримати відповіді на запитання. 

  Зустріч з соціальним працівником 

10 вересня під час зустрічі з соціальним працівником Мусійчук О.П. учні освітнього закладу  отримали інформацію щодо неформальних об'єднань молоді та наслідків для життя і здоров'я такого спілкування.

 

Свято Першого дзвоника

Шкільна родина загальноосвітньої школи І-ІІ ст.с.Шершні  1 вересня 2019 року поповнилась 9 першокласниками. Їх вітали: в.о.старости с.Шершні Н.В. Михайлова, директор школи Л.І.Єфімчук, учні школи та батьки.

 

 

 Вручення свідоцтв

  14 червня в школі пройшло вручення свідоцтв про базову середню освіту. Випускників прийшли привітати депутат районної ради Малюта С.В., директор ТОВ "Субекон" Чемес А.О., сільський голова Михайлова Н.В., учителі та батьки

 

 

  Звіт директора школи перед громадськістю села

 06 червня відбулася зустріч директора нашої школи Єфімчук Л.І. з учителями, учнями, батьками і громадськістю села, в ході якої було заслухано звіт директора про пророблену роботу в навчальному закладі протягом 2018-2019 навчального року

 

 Екскурсія до м.Умань 

 04 червня учні і учителі школи відвідали Софіївський дендрологічний парк м.Умані. Така цікава подорож стала подарунком для школярів від мецената Малюти С.В. За що ми усі і діти, і вчителі, і батьки висловлюємо їй щиру подяку.

 

 

 

Свято Останнього дзвоника

  Ось і скінчилися уроки, а для деяких і навчання в стінах нашої школи. Для  учнів 9 класу шкільний дзвоник дзвенів востаннє. Попрощались з початковою школою  четвертокласники. Розпочинається пора канікул. Ура! Канікули!

  Свято Букварика

відбулосяі для учнів 1 класу НУШ с.Шершні. На свято завітали, щоб привітати першокласників їхні батьки та учні початкової школи. Горді і щасливі першокласники отримали дипломи за успіхи в навчанні

 

 

  День вишиванки в школі

 16 травня в школі  відбувся флеш-моб "Україна вишивана"з участю учителів та учнів школи присвячений Дню вишиванки 

  Шкільний етап конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

    13 травня в школі проходив шкільний етап конкурсу "Молодь обирає здоров'я", в якому прийняли участь дві команди "Здоровенькі були" та "Забава" ". Перемогла команда "Здоровенькі були!"

День Великої Перемоги нашого народу у війні

 відзначили в центрі нашого села біля Обеліску Слави. Сьогодні учні школи, учителі, сільський голова та жителі села Шершні  зібралися на урочистий мітинг, щоб вшанувати пам"ять загиблих  в роки Другої світової війни воїнів, згадати ті трагічні часи в житті нашого народу

  День Землі

  22 квітня в школі відбулося ряд заходів присвячених Дню Землі. Це тематична лінійка " Якщо хочеш допомогти планеті, роби це сьогодні"? конкурс малюнків та  години спілкування екологічного спрямування по класах

 

   День Довкілля

   19 квітня учні нашої школи прийняли участь у заходах присвячених Дню Довкілля. Було прибрано центральну вулицю села та територію школи від сміття та сухого листя

 

  Профорієнтаційна робота

  На зустріч з випускниками нашої школи завітали з профорієнтаційною метою представники професійно-технічного ліцею м.Гнівань

 

Операція "Чисте село"

  До Дня довкілля в школі проходила акція "Чисте село", до якої долучилися учні основної та старшої школи, учителі та батьки

 

   Атестація педагогічних працівників

  29 березня в школі проходила чергова атестація педпрацівників. Цього разу вперше атестувалася вчитель трудового навчання Демкова Н.В., якій було встановлено кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії"

     Засідання педагогічної ради

  27 березня відбулося четверте засідання педагогічної ради школи з порядком денним:

  1. Школа і сім'я: діалог партнерства.

  2. Узагальнення методичних знахідок педагогічного колективу.

  3. Про проведення ДПА в 4 та 9 класах.

  4. Про підсумки атестації педагогічних працівників.

  5. Про виконання  рішення попередньої педради.

  6. Про стан роботи спецкурсів, гуртків, як один із напрямків роботи вчителя.

  День птахів

22 березня в школі проходив День птахів. Було проведено конкурс малюнка, виставка шпаківень, тематична лінійка та брейн-ринг "Птахи-наші друзі", в якому взяли участь учні старших класів.

 

18 березня - день Визволення села Шершні від німецької окупації в роки Другої Світової війни 1939-1945 рр.

 В школі відбулися інформаційні години памяті біля Обеліску Слави в центрі села 

 

 Шевченківські читання

 В рамках проведення Шевченківських днів в нашій школі відбулося ряд заходів, зокрема години спілкування у класах на тему творчості і життя Т.Шевченка, конкурс ілюстрацій до творів видатного поета і кобзаря та конкурс поезії "Тарасе - ти України син"

 

 

   Свято  8 Березня

 Вже традиційно в нашій школі проводиться свято весни і жінок --  8 Березня. На свято були запрошені сільський голова Михайлова Н.В. та батьки школярів. В цей день відбувся святковий концерт, організований учнівсько-педагогічним колективом.

Акція "Бережіть первоцвіти!"  

 В перший день весни в школі пройшла акція на захист первоцвітів. До акції активно долучились усі учні школи, виготовили паперові підсніжники та подарували їх дорослим, друзям та знайомим.

 

Пам'ять про "Небесну сотню"

  20 лютого в школі згадували про криваві роковини вбивства на Майдані в м.Києві. 

 

Зустрічі

19 лютого відбулася зустріч з працівниками  рятувальної служби району. Провідний фахівець Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС країни у Вінницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту  Сторожук О. В. провела бесіду з учнями на тему: "Сам удома. Поведінка у надзвичайній ситуації"

 

 

"Проліски надії-2019" 

  18 лютого відбувся шкільний етап районного фестивалю учнівсько-педагогічної творчості

  "Проліски надії-2019"

 

 

 

 Зустрічі

 13 лютого в школі відбулася зустріч із правоохоронними органами, під час якої дільничий офіцер поліції Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області старший лейтенант поліції Кравчук П.Б. провів бесіду на тему: "Насильство в сім "ї"

  

  Семінар-практикум з трудового навчання

 12 лютого на базі нашого навчального закладу відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему: "Впровадження елементів сучасних педагогічних технологій навчання як умова досягнення якості технологічної освіти". Делегацію учителів очолювала в.о. завідувача РМК Грицишина Н.С.

  Учасники семінару відвідали хутори  "Ремесел", "Сувенірний", "Обереговий" та провінцію "Орігамі", де учні школи презентували свої роботи, розповідали про техніку виконання та історію походження. 

  Цікавою була зустріч із майстрами народної творчості села: Роговою Л.В.(вироби з соломи), Сірою Н.В.(солоне тісто), Пшелуцькою Н.С.(вишивка бісером) та сільським головою Михайловою Н.В.(вишивка). Майстрині розповідали про своє захоплення, а Рогова Л.В. провела майстер-клас з соломоплетіння

  Учителем трудового навчання школи були проведені майстер-класи: лялька-мотанка "Круп'яночка" та оберіг з солоного тіста. Керівник гуртка БДЮТ Турчак З.Т. провела майстер-клас"Петриківський розпис".

  Цікавинкою семінару був показ колективу учнів під керівництвом педагога-організатора Захарчук Л.Г. обряду "До нас Масляна іде". Учасники семінару залишилися задоволеними зустрічю з нами!!!

  День памяті героїв Крут

 відбувся в школі 29 січня присвячений боротьбі нашого народу за незалежність. По класах пройшли інформаційні хвилинки, години мужності та загальношкільна година Пам'яті.

  Година мужності в 6 класі

 

 Конкурс стіннівок до Дня Соборності України

 Учні початкової та основної школи разом з класними керівниками представили свої святкові стіннівки та проекти, присвячені визначній даті 100-річчю Соборності України

   Роботи учнів 5-9 класів

  

 

   Роботи учнів початкових класів

 

  Заходи до Дня Соборності України

  22 січня 2019 року у день  100-річчя Соборності нашої країни  в школі стартував пізнавальний квест "Україна - єдина держава".  Чотири команди "Либідь", "Патріоти України", "Вінничани", "Козаки" подорожували Україною історичною, географічною, мистецькою і спортивною.

    Також, в рамках загальношкільних заходів по класах відбулися інформаційні години спілкування та усні журнали на тему Соборності України.

 

 

 

  Година спілкування в 6 kласі на тему:

    "Україна - єдина соборна держава"

    Допоможи птахам взимку

  Під таким гаслом в школі проходять зимові акції та операції з підгодівлі тварин взимку. Так учнями 4 та 6 класу було виготовлено та розвішано 5 годівничок на території школи, 17 січня учні 5-8 класів та учителі здійснили похід до місця зимівлі лебедів та диких качок на р.Південний Буг. Юні природолюби заздалегідь потурбувались та заготовили корми: крупи, насіння пшениці, кукурудзи, хлібину. 

 

 

 

  Операція "Годівничка"

 

 Робота з батьками

10 січня о 10.00 в приміщенні школи відбулися загальношкільні батьківські збори "Взаємодія школи і сім*ї у вихованні особистості" . На зборах були розглянуті питання успішності учнів та підготовка до ДПА, а також йшлося про відповідальність батьків за виховання свідомої дисципліни та співпрацю батьків і школи у вихованні дітей. 

 

Екскурсія в м.Вінницю

 10 січня під час канікул відбулася екскурсія учнів школи на кондитерську фабрику Рошен м.Вінниці та в Музей науки, що по вул.Соборній. Школярі мали змогу познайомитись з процесом виробництва шоколаду та отримали солодкі подарунки. В Музеї науки стали учасниками різноманітних дослідів та експериментів з фізики, оглянули муляжі та скелети з біології. Вражень вистачить на цілий рік. Екскурсія дітям дуже сподобалась.

 

В музеї науки...

 

Новорічне свято 5-9 класи "Новий рік крокує по планеті"

  27-28 грудня відбулися новорічні ранки в початковій та основній школі, на які були запрошені сільський голова Михайлова Н.В. та депутат районної ради Малюта С.В. Учні приймали участь в веселих конкурсах, кожен, клас представляв якусь країну, зокрема: Італію, Японію, Англію, Німеччину, Україну, їхні традиції святкування Нового року. По закінченню свята за сприяння сільського голови та депутата Малюти С.В. діти отримали солодкі подарунки. 

 

 

 

 

 

  Новорічне свято в початковій школі

  "Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік..."

 

"  

 

   Їде, їде Миколай... 

 19 грудня в школі була проведена святкова гра-квест на честь Дня Святого Миколая, чарівним завершенням якого стало запалювання ялинки та "зоряного неба" У грі прийняли участь учні 1-9 класів. Їхні команди отримали новорічні назви "Щедрик", "Ялинка", "Сніговик", та ін.

 

Як на Андрія...калиту кусали

13 грудня учні 2 класу разом зі своїм класним керівником Морозовою І.С. провели веселі Андріївські вечорниці, на яких були присутні батьки учнів

 

 

  Тиждень права

В період з 10 по 14 грудня згідно плану роботи школи відбувся тиждень правових знань. По класах пройшли години спілкувaння на відповідну тематику, відбулася загальношкільна лінійка "Твої права та обовязки". Учні ознайомилися з тематичною виставкою в шкільній бібліотеці та взяли участь в конкурсі малюнка.

 


 

КТС  "Фестиваль хліба"

30 листопада  залишило у пам'яті учнів неабиякі спогади. Адже у цей день кожен класний колектив представляв свої результати пошукової роботи під час дійства "Величальна хлібові", яке традиційно проводиться уже кілька років поспіль.

На свято завітала депутат районної ради Малюта С.В., батьки учнів, які стали не лише глядачами, а й активними учасниками.

 

 

         "Людської пам'яті мости"

 Під таким гаслом пройшла інформаційна година 23листопада, яка приурочена вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 рр. Учні, вчителі, громадськість села відвідали пам"ятний знак  жертвам Голодомору у центрі села. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку  "Три колоски, закуті дротом"

            Зустріч з працівниками поліції 

16 листопада капралом поліції  Тиврівського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Садовнік Н.М. проведено бесіду профілактичного  характеру з учнями 1-9 класів  щодо дотримання правил дорожнього руху школярами.

           КТС "Дерево толерантності"

16 листопада в день толерантності у навчальному закладі пройшла колективна творча справа "Дерево толерантності". Підготовчий етап передбачав пошук інформації про риси толерантної людини. У процесі роботи школярі виготовляли паперові листочки, на яких містились написи з означенням. В кінці робочого дня було сформовано  "Дерево толерантності", яке зарясніло кольоровими листочками: повага, альтруїзм, ввічливість, доброта, розуміння, терпимість, сприйняття...

   Флеш- моб "Мова  моя солов'їна"

14 листопада  учні та педагогічний колектив долучились до загальношкільного флеш-мобу "Моя мова солов'їна" . Протягом перерв лунали вірші українських письменників про українську мову.  

 

 

Конкурс каліграфічного письма

     12- 13  листопада учні 1-9класів прийняли участь у конкурсі каліграфічного письма. Переможцями стали:І місце Лінинська Софія( 6 клас), ІІ місце- Арнаут Анастасія ( 6 клас), Дуброва Вікторія(2 клас), ІІІ місце- Христич Максим(4 клас), Козак Ольга (6 клас). Учням пропонувалось списати каліграфічно уривок вірша Т.Шевченка та  створити малюнок з вензелем.

 

 

Операція "Чистодвір"

  День української писемності і мови

  9 листопада учні 5-9 класів та педагогічний колектив залюбки долучилися до написання радіодиктанту національної єдності "Крила України" 

  Девіз заходу:  "#Пишемо разом"

 

 

   

 

Екологічні акції "Джерело" та "Посади дерево" 

Протягом вересня та жовтня в нашій школі проводилися екологічні акції по облаштуванню території школи та селища. Активну участь в заходах взяли учні 6 та 7 класів та члени гуртка "Паросток".

ОПЕРАЦІЯ "ДЖЕРЕЛО"

  

"ПОСАДИ ДЕРЕВО"

 

      Акція "Пригости солдата"

Добрих справ ніколи не буває багато. Учні та учителі нашої школи завжди активно долучаються до таких акцій та ще й запрошують до участі своїх батьків та односельчан

     Екскурсії

  Теплий вересень і велике бажання пізнати природу та рідний край - це те що спонукає до подорожей. Протягом місяця відбулося багато екскурсій в початковій та старшій школі в природу, на підприємства, до краєзнавчого музею смт.Тиврова

 

 

   

    Фестиваль ранкової зарядки

 

День Миру

Вже традиційно 21 вересня в школі проводиться акція "Голуб миру". Цьогоріч відбулася зустріч з учасником АТО випускником школи Тоцьким В.М.

   

                   Тиждень безпеки дорожнього руху

 В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху працівниками Тиврівського ВП  Жмеринського  ВП ГУНП проведено бесіду з учнями початкових класів щодо дотримання првил дорожнього руху.  Учні мали можливість отримати запитання стосовно роботи поліцейських.

    

     

      Проведено змагання серед учнів на знання правил дорожнього руху

Свято Першого дзвоника 

03 вересня 2018 року в школі відбулося свято Першого дзвоника. Школа радо відкрила двері 5 першокласникам. Учнів привітали директор школи Єфімчук Л.І. та голова сільської ради Михайлова Н.В. Учні були раді зустрічі зі своєю вчителькою Корнієнко Т.Г., а особливо гарним подарункам. 

   Продовженням свята стали перші уроки "Доброта наших українських сердець", "Розкажемо Європі про себе"